PUŁAPKI NA MUCHY

Przeznaczenie
Pułapka na muchy jest działem obejmującym szereg wyrobów przeznaczonych zarówno do monitorowania obecności jak i masowego odłowu owadów następujących gatunków:
 
Musca domestica – mucha domowa
Calliphora vivina – mucha plujka
Lucilia sericata – mucha zielona
Stomoxys calcitrans – mucha stajenna
i inne.
Rodzaj pułapki
Sznurek klejący/taśma klejąca
 
 
Lep rolkowy
 
 
 
Lep kurtyna
 
 
 
Lep płaski
 
 
 
Pułapka naokienna narożna
 
 
Materiał Taśma PP ( polipropylen) 5mm/0,2mm Papier pokryty lakierem Papier pokryty PE Papier pokryty PE Papier pokryty PE
Sznurek PP
Wymiary Długość m: 100/200/300/400/500/700 10mx0,25m 600x340mm 320x80mm podstawa trójkątna
Wabik nie zawiera atraktantu. Opcja dodatek 9-Tricozen Bez atraktantu Bez atraktantu Bez atraktantu Atraktant pokarmowy
Przechowywanie Zaleca się przechowywaniew miejscu nie rarażonym na temperatury wyższe niż 30°C. Zaleca się przechowywanie w miejscu nie rarażonym na temperatury wyższe niż 30°C. Zaleca się przechowywanie w miejscu nie rarażonym na temperatury wyższe niż 30°C. Zaleca się przechowywanie w miejscu nie rarażonym na temperatury wyższe niż 30°C. Zaleca się przechowywanie w miejscu nie rarażonym na temperatury wyższe niż 30°C.
Zasady bezpieczeństwa Chronić przed dostępem dzieci. Nie rozmieszcać w miejscach narażonych na pobyt ptaków i zwierząt domowych. Chronić przed dostępem dzieci. Nie rozmieszcać w miejscach narażonych na pobyt ptaków i zwierząt domowych. Chronić przed dostępem dzieci. Nie rozmieszcać w miejscach narażonych na pobyt ptaków i zwierząt domowych. Chronić przed dostępem dzieci. Chronić przed dostępem dzieci.