search
Generic filters

productsinsects

Owady biegające

Owady latające

WKŁADY DO LAMP UV

Przeznaczenie
Pułapki na owady latające dostosowane do warunków pracy występujących w lampach UV tj. długotrwałego wpływu wysokoenergetycznego promieniowania UV A oraz do lamp emitujących światło zielone stosowanych głównie w branży ochrony dóbr dziedzictwa kulturowego. Wkłady do lamp wykonane są z różnych materiałów podłożowych i w oparciu o różne kleje w różnicowane zależności od specyfiki ich miejsca ekspozycji – głównie temperatury i wilgotności.

Materiały podłożowe:
– karton pokryty lakierem
– karton pokryty lakierem
– karton pokryty folią PE
– karton wielowarstwowy pokryty folią
– plastik lity ( PS, HD PE, PP)- corex
– PP kanalikowy
i inne.

Wkłady do lamp dostosowane są zróznicowane pod względem kształtu w zależności od rodzaju lampy UV,oraz pod względem rodzaju materiału podłożowego i kleju w zależności od miejsca wystawienia.
Sposób użycia
Wkłady umieszczane są w lampach UV a następnie wymieniane w cyklach określonych pzez specjalistów obsługujących lampy. Standardowy czas użytkowania wkładu w lampie waha się w przedziale 1-3 miesięcy. Czas skutecznego działania wkładu jest ograniczony odpornością na deaktywację pod wpływem UV powierzchni klejącej.
Przechowywanie Wkłady należy przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 30°C.
Zasady bezpieczeństwa
Pułapki są wyrobami bezpiecznymi dla człowieka, zwierząt domowych i środowiska naturalnego. Są wyrobami przeznaczonymi dla profesjonalnych użytkowników. Należy je przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci
i zwierząt domowych.
Rodzaj pułapki
Materiał karton wielowarstwowy
Wymiary podstawy 420x230mm